Firma Radzik powstała w 2011 roku, chociaż z finansami związani jesteśmy od ponad 12 lat. Kredytowane przy naszej pomocy inwestycje znajdują się na terenie całej Polski. Główny cel to pomoc w realizacji marzeń o własnym mieszkaniu, domu czy nowym samochodzie. Pomagamy załatwiać formalności, na które klientom brakuje czasu lub nie do końca są jasne. Każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie, a ciągłe zmiany oprocentowań, formularzy, druków, przepisów bankowych generują jedynie niepotrzebny stres. Firma Radzik jest po to, aby wszystkie te zagadnienia wytłumaczyć. Jednak najważniejsze w tym wszystkim jest bezpieczeństwo – danych osobowych, transakcji, prawidłowość zapisów w umowach, zarówno tych podpisanych między stronami transakcji, również podpisywanych z bankami. Każda z nich jest dokładnie analizowana, sprawdzana, gdyż wiąże się ona z długoterminowym zobowiązaniem. Wszystko w jednym miejscu, bez straty czasu i co najważniejsze – bezpłatnie.

Warto powierzyć swoje sprawy specjalistom

Oddajemy w Wasze ręce zespół najbardziej doświadczonych specjalistów w dziedzinie kredytów hipotecznych.

Nasza strategia i wizja

Wszystkie nasze działania ukierunkowane są na stworzenie przyjaznych i czytelnych procedur postępowania.

Zapewniamy kontakt dla naszych klientów przez cały okres trwania umów kredytowych.

Cały czas staramy się doskonalić. Na bieżąco odbywamy wszystkie szkolenia, które pomagają nam w pracy, dopasowaniu oferty do Państwa potrzeb.

  • Bezpłatne porównanie ofert banków
  • Pomoc na każdym etapie
  • Bezpłatne usługi
  • Gwarancja stałego kontaktu
Efekty pracy

99,9%

Skuteczność

Nasze działania wykazują się wyjątkowo wysoką skutecznością. Zdarzają się jednak wyjątkowe sytuacje, kiedy nie możemy pomóc naszym klientom.

Każdego roku jesteśmy doceniani przez banki za jakość obsługi klienta.

5,0

Ranking

Opinie uzyskane od klientów zarówno w serwisie Google oraz Facebook wskazują na najwyższy poziom obsługi i zadowolenia z naszej pracy.

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych w Google Maps na Podkarpaciu.

Zobacz, opinie na nasz temat!

3000+

Podpisane umowy

Długi okres współpracy z bankami jak również z naszymi klientami często powracającymi pozwala nam na pochwalenie się ilością podpisanych umów.