Firma Radzik powstała w 2011 roku, chociaż z finansami związani jesteśmy od ponad 12 lat. Kredytowane przy naszej pomocy inwestycje znajdują się na terenie całej Polski. Główny cel to pomoc w realizacji marzeń o własnym mieszkaniu, domu czy nowym samochodzie. Pomagamy załatwiać formalności, na które klientom brakuje czasu lub nie do końca są jasne. Każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie, a ciągłe zmiany oprocentowań, formularzy, druków, przepisów bankowych generują jedynie niepotrzebny stres. Firma Radzik jest po to, aby wszystkie te zagadnienia wytłumaczyć. Jednak najważniejsze w tym wszystkim jest bezpieczeństwo – danych osobowych, transakcji, prawidłowość zapisów w umowach, zarówno tych podpisanych między stronami transakcji, również podpisywanych z bankami. Każda z nich jest dokładnie analizowana, sprawdzana, gdyż wiąże się ona z długoterminowym zobowiązaniem. Wszystko w jednym miejscu, bez straty czasu i co najważniejsze – bezpłatnie.

Warto powierzyć swoje sprawy specjalistom

Oddajemy w Wasze ręce zespół najbardziej doświadczonych specjalistów w dziedzinie kredytów hipotecznych.

Nasza strategia i wizja

Wszystkie nasze działania ukierunkowane są na stworzenie przyjaznych i czytelnych procedur postępowania.

Zapewniamy kontakt dla naszych klientów przez cały okres trwania umów kredytowych.

Cały czas staramy się doskonalić. Na bieżąco odbywamy wszystkie szkolenia, które pomagają nam w pracy, dopasowaniu oferty do Państwa potrzeb.

  • Bezpłatne porównanie ofert banków
  • Pomoc na każdym etapie
  • Bezpłatne usługi
  • Gwarancja stałego kontaktu
Efekty pracy

99,9%

Skuteczność

Nasze działania wykazują się wyjątkowo wysoką skutecznością. Zdarzają się jednak wyjątkowe sytuacje, kiedy nie możemy pomóc naszym klientom.

Każdego roku jesteśmy doceniani przez banki za jakość obsługi klienta.

5,0

Ranking

Opinie uzyskane od klientów zarówno w serwisie Google oraz Facebook wskazują na najwyższy poziom obsługi i zadowolenia z naszej pracy.

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych w Google Maps na Podkarpaciu.

Zobacz, opinie na nasz temat!

3000+

Podpisane umowy

Długi okres współpracy z bankami jak również z naszymi klientami często powracającymi pozwala nam na pochwalenie się ilością podpisanych umów.

Polecam, szybka i fachowa pomoc w uzyskaniu kredytu.
Katarzyna Orell
Katarzyna Orell
2023-06-27
Miła, profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo kredytowo ubezpieczeniowe. Niemożliwe staje się możliwe. polecam!!!
Derek D
Derek D
2023-04-06
Bardzo polecam! 😊 Pani Lucyna ma ogromna wiedzę i doświadczenie dzięki czemu udało się uzyskać kredyt na bardzo dobrych warunkach w szybkim czasie. Wszystko zostało bardzo dokładnie wytłumaczone w prosty i logiczny sposób. Kredyt biorę bez strachu i obaw, że coś mnie zaskoczy 😊 Cały zespół jest bardzo pomocny i przyjazny. Pozdrawiam serdecznie
Katarzyna Sopata
Katarzyna Sopata
2023-03-31
Spotkać w dzisiejszych czasach tak pomocnych i szczerych ludzi to niezwykła rzadkość. My znaleźliśmy mieszkanie, a Pani Lucyna zajęła się resztą. Sprawdziła, czy nieruchomość jest wolna od „niespodzianek”. Zadbała o to, żeby transakcja przebiegła pomyślnie i aby nasze pieniądze nie zostały wyrzucone w błoto. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z wykonanych usług. Szczerze polecamy całą firmę „Radzik” i wszystkich pracowników! Bardzo kompetentna i rzetelna firma!
Pat ryk
Pat ryk
2022-11-26
Dzięki fachowemu doradztwu Pani Lucyny Radzik w szybkim tempie udało nam się uzyskać kredyt na wymarzone mieszkanie. Cały proces od samego początku był nadzorowany, a wszelkie niejasności były wyjaśniane na bieżąco. W tak trudnych czasach dzięki całemu zespołowi udało nam się uzyskać kredyt na satysfakcjonujących warunkach. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich pracowników.
Natalia 505
Natalia 505
2022-11-26
Profesjonalne biuro, bardzo miła obsługa. Sprawy załatwiają "od ręki".
Tomasz Zając
Tomasz Zając
2022-10-27
Serdecznie polecam Panią Lucynę oraz jej zespół. Współpraca przebiegła pomyślnie, szybko i bez żadnych przeszkód. Przyszedłem z polecenia i będę również polecał innym 🙂
Dawid Smoleń
Dawid Smoleń
2022-10-27
Świetna, konkretna współpraca. Wszystko bardzo sprawnie załatwione. Jasno wyjaśnione wszelkie wątpliwości i zawiłości. Bardzo polecam 🙂 !!!!
Magda Wu
Magda Wu
2022-08-26
Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Lucyny. Fachowe doradztwo i pomoc na każdym kroku przy uzyskaniu kredytu. Wszystko przystępnie wyjaśnione, pełen profesjonalizm i przyjazna atmosfera.
Karolina Bieniek
Karolina Bieniek
2022-08-10