Usługi

Kredyt gotówkowy

Zanim wybierzesz, porównaj oferty kilku banków.

In-House Sales Training

Kilka słów o kredycie gotówkowym.

Kredyty gotówkowe są to zobowiązania, które wypłaca się w gotówce przez banki na rzecz klienta indywidualnego. Pieniądze mogą zostać wypłacone w formie fizycznej lub być przekazane na rachunek bankowy. Kredyt gotówkowy zalicza się do grupy kredytów konsumenckich. Co ważne wniosek o kredyt gotówkowy można złożyć na wybrany przez siebie cel.

Kredyt gotówkowy to sposób na szybkie pozyskanie gotówki. Jego główną zaletę stanowi fakt, że środki możesz przeznaczyć na dowolny cel. Niezależnie czy chcesz sfinansować remont, czy zakup nowego sprzętu RTV, masz w tym aspekcie pełną dowolność.

Obecnie banki ograniczają do minimum formalności, aby nie wstrzymywać decyzji kredytowej. W bankach można już wziąć tani kredyt gotówkowy praktycznie od ręki. Szybkość decyzji zależy od zdolności kredytowej danego kredytobiorcy. Samo zaciągnięciu kredytu gotówkowego nie jest skomplikowaną sprawą. Oczywiście należy podpisać umowę kredytową, w której szczegółowo zostały zapisane raty kredytu. 

Na udzielenie kredytu gotówkowego nie trzeba długo czekać. Niektóre wnioski są weryfikowane i decyzje podejmowane w przeciągu kilkudziesięciu minut. 

Kredyt gotówkowy jest przeznaczony dla osób fizycznych, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych oraz są zatrudnione w formie, akceptowalnej przez bank, w którym wnioskują o kredyt. Co to dla Ciebie oznacza? Pełną zdolność czynności prawnych posiadają w Polsce osoby pełnoletnie. Podstawowy wymóg to zatem ukończenie 18 roku  życia. Sam wiek to oczywiście nie wszystko. Musisz jeszcze wykazać zdolność do spłacania rat kredytu. Aby to zrobić trzeba wykazać, że osiągasz stały dochód. 

Kredyty

Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Kredyt gotówkowy

Potrzebujesz zastrzyku gotówki.

Wydatki

Nagłe, niespodziewane naprawy.

Remont

Czekałeś wiele lat, żeby przeprowadzić remont.

Podróże

Ciągle marzyłeś o dalekich podróżach .