Usługi

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny to trudny produkt i związany z mnóstwem procedur bankowych. Do tego każdy bank ma inną ofertę. Jeżeli nie chcesz pogubić się w gąszczu procedur i ofert bankowych, skorzystaj z pomocy ekspertów kredytowych.

Zakup domu lub mieszkania na rynku pierwotnym, lub wtórnym. Taki kredyt jest oferowany praktycznie przez każdą instytucję finansową. Część pieniędzy możesz przeznaczyć na remont domu lub mieszkania.

Budowa domu. Takie rozwiązanie może być dla Ciebie korzystne, zwłaszcza jeśli masz swoją działkę. Dom budujesz według swojego projektu i kosztorysu. Bank udostępnia środki transzami na podstawie kolejnych etapów w budowie domu.

Kredyt na zakup działki pod budowę domu, jest dostępne w większości banków. Zanim bank przyzna Ci taki kredyt, to sprawdzi na podstawie zapisów w księdze wieczystej, czy działka jest rzeczywiście budowlana, czy masz zgodę na budowę, a także zweryfikuje plany zagospodarowania przestrzennego.

Remont lub adaptacja pomieszczeń niemieszkalnych. Bank po spełnieniu pewnych warunków udzieli Ci kredytu na remont lub adaptację np. strychu.

Kredyty

Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Od czego zacząć?

Jeżeli planujesz zakup nieruchomości i chcesz skorzystać z kredytu hipotecznego na początek bank zweryfikuje kilka ważnych kwestii.

Wkład własny

Preferowany wynosi 20% wartości nieruchomości, którą chcesz nabyć. Wśród ofert banków funkcjonują też takie, w których wkład własny może być na poziomie 10%. Wiążą się one jednak z koniecznością wykupienia dodatkowego ubezpieczenia niskiego wkładu własnego.

Miesięczny dochód

Bank sprawdza ile zarabiasz i czy twoje dochody są stabilne. Czy terminowo i bez opóźnień będziesz mógł spłacać comiesięczne raty.

Forma zatrudnienia

Weryfikacji podlega czy jesteś zatrudniony np. na podstawie umowy o pracę, samozatrudnienia czy na innych warunkach.

Zobowiązania

Analizowane jest czy spłacasz obecnie kredyty oraz czy w przeszłości terminowo wywiązywałeś się ze zobowiązań

Liczbę osób w gospodarstwie domowym

Im większa liczba osób wchodzi w skład gospodarstwa domowego, tym mniejsza będzie zdolność kredytowa

Kwota kredytu

Kwotę o jaką wnioskujesz oraz czas spłaty

99,9%

zadowolonych klientów

#5

miejsce w Polsce za jakość klienta

3000+

tyle razy skutecznie pomogliśmy w uzyskaniu kredytu

Pracujemy dla Was

Lucyna Radzik

Właściciel

Jedyna pewna w życiu to zmiana.

“Poprawa wiąże się ze zmianami. Doskonałość wiąże się z częstymi zmianami.”

Winston Churchill